Recital Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza

dsc00157

Wczoraj późnym wieczorem członkowie i sympatycy Stowarzyszenia Teatralno–Literackiego wrócili z cudownego Recitalu Alicji Majewskiej i Włodzimierza Korcza z towarzyszeniem kwartetu smyczkowego Warsaw Opera Quartet w składzie: Michał Lisiewicz (I skrzypce), Sławomir Talacha (II skrzypce), Elżbieta Porębska (altówka), Marta Ziarko (wiolonczela). Wszystko to odbyło się w Filharmonii im. Bronisława Hubermana w Częstochowie.

Chłód, deszcz i dziesiątki kilometrów nie zniechęciły uczestników wyjazdu. Pragnienie zobaczenia, usłyszenia na żywo, a po koncercie możliwość poznania artystów, otrzymania płyty z autografem, wspólne zdjęcia i rozmowy stały się dla uczestników wyjazdu wielkim przeżyciem.

Niebawem, bo już 14 grudnia, Stowarzyszenie Teatralno – Literackie zaprasza do Filharmonii NOSPR w Katowicach na duży koncert wokalno-instrumentalny na sali koncertowej w wykonaniu Orchestra of the Age of Enlightenment, Chorus of the Age of Enlightenment, Anna Dennis (sopran), Robin Blaze (kontratenor), Jeremy Budd (tenor), Ashley Riches (baryton), Dyrygent Masa’aki Suzuki.

Zapisy i informacje prosimy zgłaszać u organizatorki wyjazdu p. Małgorzaty Dachowskiej – wiceprezes STL.

Kontakt: 604 927 274.

Rezerwacje do 3 listopada. Liczba miejsc ograniczona.

Do zobaczenia na koncercie!

Comments are closed.