Zakończenie projektu:”Działania artystyczne jako niezbędny czynnik terapii i edukacji”

Zakończyliśmy działania w projekcie ‪#‎fiomalopolskalokalnie‬. „Działania artystyczne jako niezbędny czynnik terapii i edukacji” to projekt, który pozwolił nam zakupić niezbędny sprzęt biurowy oraz zorganizować cykl warsztatów.

Środki na realizację projektu pochodziły z FIO Małopolska Lokalnie
DZIAŁANIA ARTYSTYCZNE JAKO NIEZBĘDNY CZYNNKIK W TERAPII
I EDUKACJI
Tytuł aktualności: WARSZTATY: Funkcjonowanie organizacji pozarządowej i źródła jej finansowania
Warsztaty z zakresu pozyskiwania funduszy przez organizację pozarządową zostały zorganizowane przez Stowarzyszenie Teatralno-Literackie w Olkuszu w ramach Projektu: DZIAŁANIA ARTYSTYCZNE JAKO NIEZBĘDNY CZYNNKIK W TERAPII
I EDUKACJI. 
Był to drugi i najważniejszy punkt harmonogramu tuż za zakupem sprzętu niezbędnego do prowadzenia działań stowarzyszenia. Zajęcia odbywały się w siedzibie STL-u, czyli Zespole Szkół nr 3 im. A. Kocjana w Olkuszu w różnych salach (w zależności od potrzebnego zaplecza do przeprowadzenia warsztatów) w dniach: 24.09, 01.10, 08.10, 15.10, 22.10.2015r. W sumie odbyło się pięć spotkań po sześć godzin, które poprowadził Prezes Zarządu Stowarzyszenia na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju Społeczno-Gospodarczego KLUCZ pan Wiesław Pietras. Bezpośrednimi odbiorcami zajęć byli członkowie STL-u, zgodnie z zapisem projektu. Dokumentami potwierdzającymi przeprowadzenie warsztatów są: listy obecności na warsztatach, porozumienie o wolontariacie z prowadzącym zajęcia oraz zdjęcia.
20151022_151733 DSCN0263 DSCN0265
Zbliżając się do końca projektu pragniemy zauważyć, że wszelkie działania promocyjne przeprowadzamy na stronie internetowej STL-u: www.stlolkusz.wordpress.pl, oraz na stronie na facebooku: Stowarzyszenie Teatralno-Literackie. Dzięki temu projektowi swobodnie możemy poruszać się po świecie wirtualnym, który jest niezbędny do sprawnego prowadzenia działań (np.: bankowość internetowa, czy e-mail: stl.olkusz@wp.pl)
DSCN0267 DSCN0263

Comments are closed.